Náš příběh

Náš příběh se začal odehrávat v roce 1997, kdy jsme vstoupili na dynamicky se rozvíjející reklamní trh jako marketingová a komunikační agentura.

Díky usilovné práci a přístupu k zákazníkům jsme rozvíjeli náš potenciál a od roku 2005 jsme známým hráčem na marketingovém poli jako společnost Kilion, s. r. o.

Náš core business je veletržní servis a pořádání event marketingových akcí pro významné firmy napříč všemi obory. Skvěle se orientujeme na trhu a nasloucháme našim zákazníkům. Díky tomu známe Vaše přání a potřeby. Víme, že je mnohdy zbytečné a nesmyslné utrácet nemalé prostředky za výrobu, ale také uskladnění různých nápisů a firemního loga, které využijete jen příležitostně, třeba na veletrzích nebo výstavách. Rozhodli jsme se tedy, že vytvoříme unikátní službu, která ušetří Vaše peníze a starosti - pronájem 3D log a nápisů. Vytvoříme Vám libovolný nápis nebo logo z materiálu, který si zvolíte a prostě si ho půjčíte, kdykoliv budete potřebovat. Zajímá nás i Váš příběh a pokud se rozhodnete, že byste si ho raději zakoupili, rádi Vám vyjdeme vstříc.